Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodní lidiškové

26. 4. 2006
DĚKUJI VÁM VŠEM!!!

19. 6. 06'  Včera jsem našla smlouvu, kteru jsem měla s paní Svobodovou. Tak jsem napsala bubu dopis a dávám jí poslední šanci. Pak udělám to, co nechci a předám to právníkům. Držte palce.

8. 6. 06' O Ajny bohužel vůbec žádné zprávy. Ale hledáme dál!!! Novinky tady na stránkách - v menu přibyl další odkaz - rodiče našeho Sigra.

14. 5. 06' Do naší rodiny přibyl Sigr - viz Sigruška.

27. 4. 06' Bohužel pořád nic nového. Říkám si, že se třeba majitelé bojí, že jim chci Ajny vzít, ale to nemusí!!! Jen chci vědět jak to všechno bylo a jak se má... Jinak zdravím všechny hodné lidičky, kteří odkaz šíří dál a semtam sem mrknou.

5. 5. 06' Hance a Honzovi Týčovým (tedy jejich šarpejince) se narodila krásná štěňátka, mrkněte. :o)
28. 4. 06' Obesílám veterinární ordinace, snad se na to alespoň páni doktoři mrknou, popřípadě vylepí v čekárnách.

Psala mi paní Laďka a taky paní Jitka s jejíma plyšáčkama a taky se ozval hodný pán ze Sharpeiclubu, na jejichž stránkách nám udělal takové krásné SOS,

27. 4. 06' Přibyl nový odkaz. Děkuji Hance a Honzovi Týčovým.

7. 3. 07' Já vím, dávám si načas s tím právníkem, ale už do konce března se vše rozběhne. O Ajny zatím vůbec nic nevím. Náš Sigr sice roste a dělá nám radost, ale Ajny mi chybí a špinavé svědomí tu pořád je (asi na furt). Ale ne jen kvůli tomu ji chci najít... a najdu! Všechny Vás zdravím.